WYNIKI + Po-Weekendowe Cuda no22

Kochani, dzisiejsze Po-Weekendowe Cuda zaczniemy przyjemnie, bo od wyników konkursu z PAT&RUB by Kinga Rusin! Mam nadzieję, że trzem osobom sprawię prawdziwą przyjemność i sympatycznie rozpoczną z nami ten nowy tydzień!
Bardzo dziękuję wszystkim za udział. Czytając Wasze wiosenne wpisy od razu zrobiło mi się tak jakoś cieplej i słoneczniej! Postanowiłam jednak szczególnie wyróżnić dwa z nich i to do ich autorek powędrują dwa z pielęgnacyjnych zestawów! Są to mianowicie komentarze:
Myszolapki
Sunfree

Trzeci zestaw powędruje do osoby wyłonionej w trakcie losowania! Jest nią…
Aniela Michalak
Serdecznie gratuluję i poproszę o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl!
A jeszcze dzisiaj rusza kolejny konkurs!! Śledźcie więc Lili!

Ale do rzeczy…

Uwielbiam… Po prostu uwielbiam pomysły i talent Czarów z Drewna! I uwielbiam te drewniane propozycje na Wielkanoc (1)! Kolorowe zajączki są boskie, a podkładki pod jaja – cudowne! Wszystko jest do kupienia w DaWanda.
Nie mogę się zdecydować,  który z kolorów tych jajecznych kokilek (2) jest najpiękniejszy – turkus, róż czy niebieski. Jak sądzicie? Dostępne są w Minty House.
Spodobał mi się pomysł na Floramy (3) z Florabo. Świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. No i jest to tym razem polska firma:)
Naturalne piękno zatopione w żywicy i przeobrażone w biżuterię (4)! Piękne! Autorstwa Sylwii Calus, a dostępne w DaWanda. (PS dziękuję za linka!)
Zauroczyły mnie dwa pomysły z bloga Carnet Parisiens! Pierwszy – na oryginalną tacę pomalowaną w chmurki i deszcz (5). Drugi, może nie koniecznie na te święta, ale zważywszy na panującą aurę może się przypadkiem dobrze wpisać w klimat… Pomysł na czekoladową tartę-las (6)! Cudowny!!
Ptaszki lubię. Kilka już mam. Doskonale więc wpasowałabym taki ptaszkowy wazon (7)!
A na koniec kolejny roślinny pomysł – na wizytówki-terraria na stół (8)! Na wesele z pomysłem lub zielone przyjęcie.

Facebook