Post Sponsorki: Olivaloe z Kreta24.pl

Ponownie mam zaszczyt przedstawić Wam bardzo ciekawą markę – Olivaloe! Poprosił mnie o to jej dystrybutor – Kreta24.pl. Od jakiegoś czasu używam kilku oliwno-aloesowych kosmetyków i jestem zachwycona! Polecam więc Waszej uwadze te produkty i mam nadzieję, że na dobre zagoszczą na naszym rynku.

Słowami twórców marki…

Urodziliśmy się wśród dojrzewających oliwek. Kochamy je, podobnie jak nasi przodkowie, z pokolenia na pokolenie – przez tysiące lat. Czujemy się szczęśliwi, że urodziliśmy się pośród tego pięknego cudu natury. Cud ten karmi, uzdrawia i upiększa nas.

Próbowaliśmy znaleźć coś, co jeszcze moglibyśmy dodać do boskiej oliwy z oliwek. Znaleźliśmy aloes: kolejny skarb naturalnej medycyny – znany już od starożytności. Odkryliśmy, że kombinacja tych dwóch wspaniałych darów doskonale uzdrawia twarz oraz ciało. W ten sposób powstał Olivaloe.Zadbaliśmy, aby nasze składniki były organiczne. Zaczęliśmy także szukać kolejnych składników do stworzenia niepowtarzalnych receptur. Mogliśmy wykluczyć tanie surowce związane z chemikaliami czy innymi konserwantami.

Nasz wysiłek, długotrwałe poszukiwania oraz nasza miłość i wiedza nie poszły na marne. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu to, co stworzyliśmy i podzielić się tym razem z Wami.

Wszystkie nasze kosmetyki produkujemy w regonie Chania na wyspie Kreta i zawsze stosujemy tylko organiczne oliwki i organiczny aloes.

Nasze produkty bardzo chętnie kupowane są przez turystów, którzy każdego roku wybierają Kretę jako miejsce do odpoczynku.

Teraz nasze produkty są dostępne również w Polsce. Bezpośredni importer i dystrybutor: Guest SI www.kreta24.pl

Kosmetyki OLIVALOE są testowane dermatologicznie, nietestowane na zwierzętach, wolne od alergicznych substancji zapachowych, bez parabenów, olei mineralnych, glikolu propylenowego, wazeliny i silikonu.

 
Na koniec Kochani powiem tylko, ze wkrótce polecę Wam dokładniej kilka produktów. Przygotowując ten post moją uwagę zwróciły jeszcze kosmetyki przeciwsłoneczne – w tym specjalny lotion do włosów  olejek brązujący. Zobaczcie TUTAJ 🙂
 
A moją nową wielką miłością jest mydełko z aloesem! Cudowne!
I jeszcze jedno – na kod rabatowy „lili” w Kreta24.pl do końca lipca otrzymacie 15% zniżki! Jeszcze raz – polecam!
Facebook