Grafiki od The Ink Nest

Chciałabym podzielić się z Wami moim, już nie takim najnowszym, odkryciem. A mianowicie chodzi o uroczy amerykański sklepik The Ink Nest. A cóż on sprzedaje? Pewnie się zdziwicie, bo u nas to rzadkość, ale w sklepie tym zakupicie zestawy przepięknych grafik! Tak, tak! Będą to więc wirtualne obrazki!
Polecam The Ink Nest wszystkim blogerom lub grafikom, a także każdemu z Was, którzy musicie czasem przygotować coś niebanalnego, jakąś prezentację, okolicznościowe kartki, zaproszenia, dyplomy. Co Wam do głowy przyjdzie! A może chcielibyście przygotować oryginalny kolaż? Po instrukcję zapraszam do jednego z dawniejszych postów (TUTAJ), a po ozdobniki właśnie do takiego sklepu jak The Ink Nest. Obrazki są do wykorzystania w dowolny sposób (no, prawie dowolny, ale na
użytek blogowo-prywatny jak najbardziej. Możliwe jest także zakupienie
droższej opcji-licencji, która pozwala na np. sprzedaż dzieł z wykorzystaniem
grafik).
Osobiście jestem całkowicie zauroczona grafikami i pomysłem. Obrazki są prześliczne, zgodne z trendami, zabawne i po prostu urocze. Możecie także ściągnąć ikonki do Waszego bloga lub puste strony kalendarza do dowolnej obróbki. 
Zestawy kosztują w większości 8 dolarów – w opcji podstawowej, co moim zdaniem nie stanowi ogromnej kwoty, a grafiki możecie wykorzystywać potem wielokrotnie. Sama mam już ich kilka, co jest także zasługą wspaniałomyślnego Aniołka, który nieco zaszalał w tym roku pod choinką.  Zakup odbywa się przez internet za pomocą np. karty płatniczej. Sami wybieracie rozszerzenie – w najprostszej wersji, którą sama stosuję są to obrazki typu clip art, z rozszerzeniem .png, czyli na przeźroczystym tle w bardzo dobrej rozdzielczości. Po zakończeniu transakcji, otrzymujecie na Wasz adres e-mail link, który pozwoli Wam na ściągnięcie grafik na komputer. Proste, czyż nie?
Grafiki – The Ink Nest
Facebook