Podpatrzone: Detoksyfikujące sól i zioła

Kochani,

Czas na kolejne podpatrywanie! Tym razem wybrałam dla Was produkt o tyleż ciekawy funkcjonalnie, co po prostu znowuż bardzo ładny! Będzie to mieszanka Rock Star Detox czyli sól i zioła do detoksyfikującej kąpieli.
Autora postanowiła pomóc nam w pozbyciu się toksyn i zanieczyszczeń, napięć, bóli i ciężkości. Chciała abyśmy poczuli się świeżo, czysto i lekko. Dodała zatem do mieszanki dobroczynne olejki eteryczne – z kopru, jałowcowy, rozmarynowy, lawendowy, ze słodkiej pomarańczy, geranium i różany. Mieszanka jak dla mnie nieco skomplikowana, ale nie da się ukryć, że każdy z tych olejków ma nieocenione działanie na organizm. Ciekawa tylko jestem zapachu, jaki powstał. 
Do soli morskiej dodała także suszone zioła – płatki róży, rozmaryn, jałowiec oraz skórkę pomarańczy. Całość wygląda prześlicznie i chętnie sama wypróbowałam mieszankę w kąpieli. Należy wrzucić jej trochę do woreczka np. do prania bielizny i zanurzyć w gorącej wodzie. Mmmm…
Autorka zaznaczyła, że ze względu na zawartość trzech pierwszych wymienionych olejków eterycznych, sól taka nie nadaje się dla kobiet w ciąży i karmiących.
Mieszanka dostępna jest na Etsy.com w sklepiku SpaGoddes.  
Stamtąd też pochodzą zdjęcia.
Facebook