Zestawy kąpielowe – olejek i sól w pomysłowej oprawie

Kochani,

Dzisiaj mam dla Was pomysły na zestawy kąpielowe! W oryginalnej laboratoryjnej oprawie takie olejki i sole są doprawdy wyjątkowym pomysłem na prezent. Możecie je łączyć w zestawy – po jednym lub dwa olejku i soli. Czyż nie genialne? Pomysł znaleziony na Etsy.com w sklepie twigandleafbotanical. Poniżej dwie propozycje autorki. Niestety zamówienia z tego sklepiku wysyłane są jedynie na obszarze Stanów, więc nic innego nam nie pozostaje jak samemu wykonać takie cuda:) Już się Wam przyznam, że zakupiłam probówki na Allegro:)
Zestaw Wanilia z Tahiti 
Autorka wykorzystała sól morską wymieszaną z olejkiem makadamia oraz prawdziwą wanilią z Thaiti. Natomiast olejek kąpielowy wykonała z mieszaniny oleju makadamia z olejem rycynowym. Do tego dodała absolut waniliowy oraz prawdziwą wanilię – taką startą z laski.
Całość znajdziecie TUTAJ.
Zestaw Drzewo Herbaciane i Wrzos
Tym razem autorka ponownie wykorzystała sól morską. Tym razem zmieszała ją z kwiatami wrzosu, olejkiem z drzewa herbacianego i wrzosowym (o takim jeszcze nie słyszałam) oraz olejem makadamia. Do wykonania olejku do kąpieli posłużył jej ponownie olej makadamia zmieszany z olejem rycynowym oraz olejki z drzewa herbacianego i wrzosowy .
Całość znajdziecie TUTAJ.

Facebook