Świece kwiatowe zapachowe

Kochani,

Mam dla Was, tym razem, pomysł na oryginalne, naturalnie zapachowe świece! Męczą Was sztuczne aromaty kupnych świec? Przerzućcie się na Wasz własny, hand made świecznik! Który nie tylko będzie ładnie pachniał, ale także wyjątkowo ładnie i przytulnie wyglądał. Dzisiaj dwie wersje – różana i lawendowa, ale swobodna interpretacja jest jak najbardziej wskazana!

Bo nie wiem czy wiecie, że w lawendzie i róży najwięcej olejków eterycznych znajduje się w kwiatach! A one pod wpływem ciepła się ulatniają i wypełniają powietrze swą wonią! Co oznacza, że świece, które Wam proponuję, pozwolą zakosztować dobrodziejstw aromaterapii! Zapachy te zrelaksują, odprężą i pozwolą jasno spojrzeć na ponury dzień. A jeśli uznacie, że zapach jest za słaby, wystarczy dodać kilka kropelek naturalnych olejków eterycznych na kwiaty. Wzmocni to pozytywny efekt naszej kwiatoterapii!

Do wykonania takich świeczników wystarczą Wam:

  • szklane przeźroczyste dowolnie wybrane świeczniki
  • garść suszonych kwiatów lawendy lub płatków róży
  • świeczka/podgrzewacz typu tea light

    Pewnie się już domyślacie, że wystarczy wrzucić kwiaty do świecznika i położyć na nich podgrzewacz. Oj… szykuje się romantyczny wieczór…:)

    Facebook