Zainspiruj się jesienią! Egzotyczne SPA – warsztat kosmetyki naturalnej

Kochani,

Serdecznie was zapraszam na warsztaty do Krakowa! Rusza program ZAINSPIRUJ SIĘ JESIENIĄ – rozwojowe SPA w Pracowni POSKRZYDŁA! Z tej okazji będę miała przyjemność poprowadzić warsztaty kosmetyki naturalnej, które pomogą wam odkryć piękno egzotycznej pielęgnacji:) Warsztat odbędzie się 22 października w Krakowie.Opis taki mam dla was:
Warsztat przeniesie uczestniczki do odległych, egzotycznych krain. Przywiedzie na myśl bezkresne plaże i błękitne morza oraz szczyptę relaksu wśród palm. Uczestniczki nauczą się wykonywać kosmetyki pielęgnacyjne i tworzyć niezwykłe rytuały, oparte na zamorskich przyprawach i produktach spożywczych. Umiejętności będą mogły wykorzystać do stworzenia magicznej atmosfery Dalekiego Wschodu we własnym domu. Oczywiście dowiedzą się, czym jest kosmetyka naturalna i jak wykorzystać produkty z własnej kuchni do zabiegów na ciało, poznają podstawowe wiadomości z zakresu aromaterapii i zielarstwa oraz konkretne przepisy na naturalne produkty.

Podczas warsztatu wykonamy m.in.: cytrynowe świece do masażu, azjatyckie stemple do masażu, pomarańczowy musujący pył do kąpieli i wiele innych!

Wykonane kosmetyki naturalne uczestniczki zabiorą ze sobą do domu.

Szczegóły TUTAJ!


Zdjęcie pochodzi ze strony Hotelu The Tide Resort

Facebook