NapisałaAdriana Sadkiewicz

Lili Konkurs Sierpniowy

Kochani,

Jako, że dawno nie było żadnego rozdania, mam dla Was Lili Konkurs Sierpniowy! Serdecznie Was zapraszam do udziału!

Do wygrania jest zestaw składający się z:

  • Mleczka oczyszczającego do twarzy Lilas Blanc Paris o wartości 94zł
  • Maski do twarzy Laidbare „For Richer For Porer” o wartości 55zł (jedyna z krótkim terminem do końca 10.12)
  • Balsamu do ciała i dłoni Salco au Naturel Miss Grass o wartości 29,90zł
  • Mydełka arganowego o wartości 20zł 
  •  oraz dodatkowo 2 bony o wartości 20zł na zakupy w Lili Natura.pl!
Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • umieścić podlinkowany baner na swoim blogu lub polecić konkurs na swoim profilu na Facebooku
  • pozostawić sympatyczny komentarz z linkiem do banerka/facebooka oraz namiarem na siebie
Spośród wszystkich, którzy spełnią powyższe warunki wylosuję osobę, do której powędruje powyższy zestaw oraz dwie osoby, które otrzymają bon na zakupy. Konkurs trwa do środy 29 sierpnia 2012 do północy. Losowanie nastąpi następnego dnia. Wyniki zostaną ogłoszone do końca sierpnia na tym blogu. Wysyłka nagród możliwa jest jedynie na terenie Polski.

Bardzo serdecznie Was zapraszam!

Pomysł: Drzewne tablice

Kochani,

Spójrzcie jaki świetny pomysł – tablice z prawdziwych pni drzew! Te tutaj pochodzą se sklepu Olive Manna, ale domyślam się, że i samemu można takie zrobić! Trzeba by było zamalować farbą do tablic takie cienkie fragmenty pni. Brzmi prosto… nie wiem jak z wykonaniem… ale pomysł przedni!

Zdjęcia: Olive Manna

Nieco nostalgicznie

Kochani,

Dzisiaj, z okazji Święta Wojska Polskiego, post nieco nostalgiczny… Bo doprawdy nie jest łatwe życie żony żołnierza, przebywającego na misji w Afganistanie. I o tym słów kilka. Ostatnie kilka miesięcy to totalna huśtawka nastrojów. Począwszy od przerażającego strachu o życie najbliższej osoby… Poprzez radość, kiedy w końcu, po kilku dniach, się odezwie lub kiedy mija właśnie kolejny tydzień czy miesiąc rozłąki. Czasem wydaje mi się, że już się przyzwyczaiłam, bo przecież całkiem dobrze sobie radzę, a po chwili znowu dopada mnie ogromna tęsknota. Serce ściska mi się z żalu kiedy patrzę na Różę, która już nie pamięta taty. Czasami wyglądam przez okno i wyobrażam sobie, że Staszek właśnie wraca z pracy do domu i macha mi na powitanie. Żołnierzowi codziennie przysługują 4 minuty rozmowy na telefon komórkowy; rozmawiamy też przez internet, jeśli akurat dobrze działa. To dużo, a jednocześnie – zupełnie nic. Smutno… ale jestem bardzo z niego dumna. I z każdym dniem zbliżamy się do końca. Czekamy na jesień!
A jeśli ktoś chciałby się mocno powzruszać w tym temacie, polecam lekturę listu żony rannego kolegi – TUTAJ.

Zdjęcie Mi-24 kołującego po powrocie z kolejnego zadania w czasie uroczystej zbiórki z okazji Święta WP w bazie Ghazni.- z fan page FB 6 Brygady Powietrznodesantowej im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego 

Keep Calm… – z We heart it

Zauroczona: Green Canoe

Kochani,

Lubię polecać projekty, które wywarły na mnie naprawdę duże wrażenie! Jednym z nich jest nowy magazyn internetowy Green Canoe. Jest pełen wspaniałych zdjęć, przepisów i pomysłów. Lektura idealna na tak smutną pogodę jak dzisiaj. Człowiekowi od razu pojawia się uśmiech na twarzy! Zapraszam zatem TUTAJ! Warto!

Zwierzak czyli leśny stroiczek

Kochani,

Tak mnie natchnęły te jelonki z poprzedniego posta oraz przygotowania do nowego materiału o letnich solach do kąpieli dla Chabrowego Pola, że stworzyłam taki oto leśny stroiczek! Podoba Wam się? Stoi mi teraz na ławie i cieszy oko! I wygląda z niego prawdziwy zwierzak! Nie wiem do końca jaki… chyba to koza… Ale co koza w lesie robi…? 🙂

Leśny stroiczek zrobiłam z:

  • białego moździerza
  • moich leśnych zbiorów – 2 rodzajów mchu, jeżyn i paprotki
  • zwierzaka – zabawki Róży

Jak się domyślacie – wystarczy ułożyć wszystko w moździerzu lub miseczce i podlać wodą. A efekt zabójczy!

Pomysł: Wstążki indywidualne

Kochani,

Czasem chciałoby się dać bliskiej osobie prezent naprawdę wyjątkowy. I nie tylko o zawartość mi chodzi, ale także o jego opakowanie! Znalazłam właśnie pomysł na przepiękne wstążki, które bardzo łatwo samodzielnie wykonać! Wystarczy tylko nieco inwencji i chwilka czasu. Autorką pomysłu jest EZ z Creature Comforts Blog.
Całość opiera się na stempelkach, wykonanych nożykiem z gumki do mazania, które odbija się na zwykłych tasiemkach. Mogą przedstawiać doprawdy wszystko. Im dziwniejsze, tym całość będzie miała bardziej designerski wygląd:) Mnie najbardziej urzekły jednak te listeczki. Zajrzyjcie jednak na bloga Creature Comforts po więcej inspiracji – TUTAJ!

Zdjęcia Creature Comforts Blog.

Facebook