W roli głównej: Płyn do prania Lilly’s Eco Clean

Kochani,
Rozważam właśnie wprowadzenie kilku nowych marek do Lili. Jestem dopiero w fazie testów, ale już chciałabym podzielić się z Wami opiniami na temat skoncentrowanego płynu do prania z olejkiem z kwiatów pomarańczy i rumianku od Lilly’s Eco Clean!
Właśnie kończę litrową butlę tegoż koncentratu i chyba skoszę się po kolejne produkty Lilly’s. A czemu? Bo…
  • Na początku urzekła mnie nazwa:) Jakoś mam sentyment do tego Lilly’s….
  • Potem urzekło mnie opakowanie – czyste, przejrzyste, pojemne
  • Następnie… powąchałam płyn… pachnie po prostu cudnie! Wprawdzie zapach na wypranym praniu już jest nieco inny, ale również przyjemny.
  • Koncentratu używałam czasem jako wspomagacza kul Ecozone, czasem wymiennie. W obu przypadkach byłam zadowolona. Pranie po kulach niestety nie posiada zapachu, a płyn Lilly’s go doskonale uzupełnia.
  • A co najważniejsze, zadowolona jestem też z efektów prania. Choć dla przyzwoitości muszę dodać, że mocnych plam nie spiera…  Tutaj wspomagam się odplamiaczem i czasem wybielaczem Ecozone.
  • I na koniec… ubranka po płynie lubi skóra mojej córeczki, więc ogólnie jestem zadowolona:) Powiem Wam też w tajemnicy, że kiedy pierwszy raz otworzyłam butelkę i powąchałam płyn, aż umyłam nim podłogę, żeby mi ładnie pachniało:) Też się nadaje!
Zakończę słowami producenta:
Płyn został stworzony z najwyższej jakości roślinnych składników, które są bezpieczne dla Ciebie i dla środowiska. Bez sztucznych barwników i dodatków zapachowych, bez enzymów, bez wybielaczy optycznych, bez agresywnych odplamiaczy. Znajdziesz w nim naturalną siłę czyszczącą i delikatność organicznego soku z aloesu. Płyn jest skoncentrowany, efektywny i delikatny. Doskonała kombinacja olejku z kwiatu pomarańczy i olejku rumiankowego sprawi, że pranie będzie nie tylko czyste, ale także będzie miało świeży, przyjemny zapach.
Polecam:)
Zdjęcia kwiatu pomarańczy i rumianku z:
Facebook