Do wiosennej szafy

Co powiecie na powiew wiosny w szafie?

Chciałabym zainteresować Was dzisiaj kilkoma markami, które sama obserwuję z ciekawością, a które oferują nam masę pięknych rzeczy na ten nowy sezon.

Każdą z marek zaprezentuje jedno zdjęcie – coś, co szczególnie zwróciło moją uwagę. Zachęcam jednak do zajrzenia na strony i nieco dokładniejszy wgląd w to, co marki nam pragną zaserwować.

Zaznaczam też, że część znam, lubię i noszę (lub noszą moi bliscy), a z częścią dopiero się zapoznaję i jeszcze po cichutku podglądam. Ale samo podglądanie jest już nie tylko inspirujące, co zwyczajnie – jak to mówi moja córka – satysfakcjonujące.

Ciekawi?


My Bohemian Sisters

Wszystko tam jest piękne – i to, co nowe, i te nieco starsze cuda. Problem tylko taki, że te nowości potrafią szybko znikać 🙂 Uwielbiam podglądać filmiki w social mediach, w których pokazywane są całe stylizacje. Jestem w pełni zauroczona

Więcej na stronie My Bohemian Sisters / zdjęcie ze strony tego pięknego kimona


Miss Liberté

Czyli piękna bielizna i home wear, w którym spokojnie można chodzić latem wszędzie tam, gdzie mamy ochotę. Marka słynie z niezwykłych printów i faktycznie – w każdym można się zakochać.

Więcej na stronie Miss Liberté


BOHEMI SOUL

Marka, która wyraźnie zdobywa rynek dzięki głównie bardzo przyjemnym dresikom. Podziwiałam też w butiku sukienki 🙂 Ale to, co ostatnio najbardziej przykuło moją, i nie tylko moją, uwagę, to ta wyjątkowa kurteczka!

Więcej na stronie Bohemi Soul


Naoko

Nie ukrywam, że to jedna z moich ulubionych marek. Mam już sporo pięknych rzeczy, w tym trzy kurtki i każdą autentycznie uwielbiam. Mam także długą, ciepłą bluzę i dlatego wiem, że i te nowe będą równie super. Bo wśród nowości marki jest teraz cała masa niezwykłych kolorowych bluz z fajnymi hasłami, które z pewnością przyniosą dużo radości do Waszych szaf!

Więcej na stronie Naoko.


Promod

Wprawdzie Promod wyniósł się fizycznie z Polski, ale wciąż jest dostępny online. A że chyba od zawsze był moją ulubioną marką, to podglądam sobie czasem nowości i coś niecoś nabywam. Zobaczcie choćby jak fajnie wygląda ten bezrękawnik z t-shirtem!

Więcej na stronie Promod


Yellow Meadow

Koleżanka mi niedawno zarzuciła z wdziękiem, że ją wkręciłam w Yellow Meadow 🙂 I trudno się dziwić, bo marka jest niezwykle pozytywna i z pewnością sprawi, że wiosna i lato zyskają na kolorze!

Więcej na Yellow Meadow


Dzieńdobry

I równie, jeśli nie bardziej kolorowa marka! Ja uwielbiam mój torbo-plecak od tejże z cudownym printem. I chyba przepadłam za tymi spodniami! Zajrzyjcie tam koniecznie po wiosenne kurteczki (albo zimowe, bo jest akurat wyprzedaż!)

Więcej na Dzieńdobry


Looks by Luks

Jedna z najbardziej znanych naszych boho marek, prawda? Zachwycam się kimonami, printami i turbanikami, które noszę i ja i moja córcia. Zobaczcie koniecznie jakie cudowne nowości pojawiły się na stronie!

Więcej na Looks by Luks


She is Sunday

I na koniec marka, która rozkochała nas w t-shitrach we włoskim klimacie vintage. Pojawiło się kilka nowych wzorów – i t-shirtów i bluz. Sama nie wiem, który najfajniejszy…

Więcej na She is Sunday

Facebook