3 marki z pięknym designem

Wiecie dobrze, jak bardzo lubię zachwycać się pięknymi rzeczami. I jak bardzo doceniam dobry design – zwłaszcza w przypadku opakowań. Śledzę, poszukuję i cieszę oczy. Kupujemy bowiem właśnie oczami, prawda? Aby docenić sam produkt, musimy najpierw przyciągnąć uwagę klienta. Czemu by nie zrobić tego w piękny sposób?

Mam dzisiaj dla Was przykłady marek, których opakowania/etykiety mnie zachwyciły. Odkryłam je, polubiłam i niosę w świat. Choć uczciwie dodaję, że o ile zewnętrze mnie zachwyca, o tyle wnętrza jeszcze nie znam. Dzisiaj jednak zachwycamy się designem!


FLAGOLIE

Marka, która tutaj u nas, w Krakowie, widoczna jest prawie wszędzie. A przynajmniej ja mam takie wrażenie. 🙂 Prężnie się rozwija i doprawdy przyjemnością jest śledzenie jej nowych projektów i odnajdywanie ich w okolicznych sklepach.

Zwróćcie uwagę zwłaszcza na piękne szkła, w których zamknięto świece. A także na projekt The Goddess czyli nową kolekcję świec Flagolie we współpracy z Modern Witchcraft.

Więcej na stronie Flagolie. Zdjęcia pochodzą ze sklepu marki.


LEAF LITURGY

Czyli herbata w doprawdy niebanalnych puszeczkach!

„Wierzymy, że herbata nie jest nudna, a świat herbaty jest złożony i ekscytujący, w swojej różnorodności przypominający świat wina czy kawy. W świecie herbaty również mamy kolor, gatunki i regiony, a sposób parzenia ma wpływ na wydobycie smaku z liści. Nie jesteśmy jednak herbacianymi purystami, którzy będą promować ograniczenia i konserwatywne podejście. Herbata towarzyszy nam codziennie, musi więc dobrze smakować, przedstawiać najwyższą jakość i odpowiadać upodobaniom pijących.”

Brzmi dobrze, prawda? To teraz zachwyćcie się ilustracjami i całymi puszkami!

Po więcej zajrzyjcie na stronę Leaf Liturgy. Zdjęcia pochodzą ze sklepu marki.


PACAMA

Przykład na to, że prosty w zasadzie pomysł może być tak zachwycający. I uniwersalny. Ale też bardzo praktyczny.

Marka Pacama oferuje kawę, herbatę, kakao i czekolady. Jak sami piszą…

Wierzymy, że kawa łączy ludzi i pokolenia. Przy pełnej filiżance spotykamy się z sąsiadami, rodziną, przyjaciółmi, czy drugim rodzicem. Uczymy również nasze dzieci, jak ważny jest ten czas z bliskimi w zabieganym, pełnym napięcia świecie.

Ziarna importujemy tylko od sprawdzonych dostawców. Współpracujemy z plantacjami z najlepszych kawowych regionów na świecie. Celujemy w kawę z najwyższej półki, by chwile przy ulubionym trunku były maksymalnie wyjątkowe. Dbamy również o ich różnorodność, w naszej ofercie znajdziecie kawy z różnymi nutami i dużą gamą intensywności aromatów.

Mnie zachwyca i koncept i oczywiście – grafika.

Po więcej zajrzyjcie na stronę Pacama. Zdjęcia pochodzą ze sklepu marki.

Facebook