Nowe w portfolio: Que Bella KOZA

Zanim zniknę na chwilę, aby spokojnie zdrowieć, chciałabym pokazać Wam jeszcze jeden z moich ostatnich projektów. Taki, który sprawił mi bardzo dużo radości, bo…

…bo ja naprawdę polubiłam się z tymi kozimi tematami!

Poznajcie zatem Que Bella KOZA! Najlepiej, bo słowami twórczyni – Magdy:

Que Bella KOZA to raczkujący projekt rzemieślniczego i ekologicznego serowarstwa. Księżno to mała warmińska wieś, w której czas płynie wolniej i mieszka tutaj więcej chronionych gatunków zwierząt, niż ludzi. Nasze gospodarstwo zostało założone w 1892, kiedy te tereny jeszcze nie należały do Polski, stąd ta charakterystyczna czerwona dachówka. Uwielbiamy kozie sery, dlatego chcemy promować produkty wytwarzane w ekologicznym gospodarstwie. Kozie mleko jest zdrowsze niż krowie, a na pewno łatwiej przyswajalne dla osób z nietolerancją laktozy. Późną wiosną, gdy już małe kózki będą samodzielne, będziemy oferować sery świeże i dojrzewające, mleko prosto od kozy, a także – zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, w którym goście będą mogli się zatrzymać, zrelaksować bez zasięgu sieci i zobaczyć jak wygląda praca z serami i kozami. Przez całe lato planujemy też warsztatów serowarskich czy organizację kozoterapii (czyli zabawa z małymi kozimi łobuzami). Do zobaczenia i Smacznego!

Prawda, że to brzmi cudownie?

Dla Magdy stworzyłam identyfikację wizualną i materiały do druku i na social media. Projekty bezpośrednio nawiązują do samego gospodarstwa – narysowałam je bowiem razem z kilkoma kózkami. Ma być ciepło, sielsko, ma się kojarzyć właśnie z kozami, z serami, z tradycją, ale w jej współczesnym wydaniu.


Zapraszam Was do Que Bella KOZA – na Facebooku i Instagramie.

I oczywiście do mnie, do portfolio – LILI CREATIVE.

A tutaj zostawiam Was z małą prezentację nowej warmińskiej koziej marki!


Facebook