Nowe w portfolio: SENSILK


Drodzy, tym razem post, który trochę na siebie czekał, ale na szczęście w końcu może Wam się zaprezentować!

Chciałabym przedstawić Wam pewną wyjątkową markę – SENSILK! Pod czujnym okiem Ani, jej właścicielki, stworzyłyśmy oprawę graficzną – identyfikacje wizualną i szereg materiałów do druku – owijki, wszywki, metki, wkładki do pościeli itp.

Czym jest SENSILK? To marka wysokiej jakościową pościeli i akcesoriów nocnych z czystego jedwabiu.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która w branży tekstylnej działa już od ponad 30 lat. Duże  doświadczenie w połączeniu z sympatią do szlachetnych tkanin, doprowadziły nas do stworzenia marki SENSILK.

Nasza miłość do jedwabiu narodziła się w Chinach, podczas pobytu na targach tekstylnych. Od razu zakochaliśmy się w delikatności oraz niezwykłych właściwościach tego wyjątkowego materiału.

Stworzyliśmy markę SENSILK z myślą, by wykorzystać zalety naturalnego jedwabiu i dać Ci produkty, które pokochasz. Skąd mamy pewność, że tak się stanie? Bo sami je kochamy, używamy i nie planujemy ich wymieniać na nic innego!

Wszystkie produkty z naszej oferty projektujemy, szyjemy i pakujemy w Polsce, w niewielkiej pracowni w podlaskich Łapach. Każdego dnia  dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby powstawały z jak największą dbałością o każdy szczegół, a w naszą pracę wkładamy całe serce.”

Odsyłam Was na stronę Sensilk.pl po więcej!


Oraz oczywiście do mojego portfolio – LiliCreative.pl – tam również niebawem pojawi się jedwabny wpis!

A teraz zostawiam Was z kilkoma grafikami obrazującymi efekty naszej pracy!


Facebook