Nowe w portfolio: Poshe Drinks

Kochani, spieszę w końcu z zaprezentowaniem Wam projekt, który już dawno chciałam Wam pokazać!

Jakiś czas temu bowiem zgłosiła się do mnie marka Poshe, która zdecydowała się całkowicie zmienić swoje oblicze! Miała już logo i świetne produkty, które potrzebowały nowych opakowań. I tak zabraliśmy się wspólnie do pracy nad nowymi etykietami do równie nowych butelek w dwóch objętościach(mniejszych jeszcze nie ma w sprzedaży).

Ale czy wiecie, co takiego oferuje Poshe?

POSHE Drinks to bezalkoholowe bazy do samodzielnego przygotowywania koktajli w wersji z alkoholem lub bez. Idealne gdy masz ochotę na koktajl prosto z cocktail baru, ale nie masz wszystkich potrzebnych składników w swojej kuchni. 

Szczeciński start-up powstał z inicjatywy barmanów, którzy na co dzień pracują w jednym z najlepszych cocktail barów w Polsce – 17 Schodach. Produkt został wprowadzony do sprzedaży w 2020 roku i od tego czasu jest stale ulepszany, aby każdego dnia powiększać grono swoich fanów.

Oj tak właśnie! Są to genialne mixy, z których stworzycie sami w domu najsłynniejsze drinki! Próbowałam większości – pychota! Są świetnym pomysłem na imprezy większe lub mniejsze. Możecie do nich dodać alkohol, ale co ważne – wcale nie musicie! I to jest super! Bardzo polecam!


Zobaczcie więc, jakie to nam wyszły ilustracje i etykietki, a zainteresowanych odsyłam na stronę Poshe.

I oczywiście zapraszam do portfolio (wkrótce będzie uzupełnione i o Poshe!) – LILI CREATIVE!


Zdjęcia: materiały marketingowe marki


A tak wyglądają tylne etykietki:


Na koniec pokażę Wam jeszcze projekty próbne etykietki pierwszej – czyli na mix Pornstar Martini, które wykonałam na samym początku współpracy. W zasadzie wszystkie mi się podobają, choć miałam swoich faworytów 🙂

Ciekawa jestem, które wybralibyście Wy?

Facebook