Sowy, świece i świąteczne sesje

Sowy, świece i świąteczne sesje, ale… zaczynam małym przesłaniem, które ostatnio krąży mi po głowie. Bo to właśnie taki otwarty umysł teraz staram się mieć! I tworzyć, i chłonąć, i doświadczać. Otwierać się na nowe drogi i ludzi.

I tymże przesłaniem, zapraszam Was na mały jesienny misz masz 🙂 Mam dla Was cieplutkie polecenie, kilka moich zdjęć – efektów sesji produktowej i małe ogłoszenie!

Zaczynamy od pewnej niespodzianki z ogromnym ładunkiem dobrej energii!


Jak już Wam pisałam i na Instagramie i na Facebooku, że jest sobie taka Hania, gdzieś daleko w Polsce, która doskonale wyczuwa moje nieco bardziej nostalgiczne nastroje i przysyła mi wtedy swoją dobrą energię zaklętą w światło!

Być może już Hanię znacie, bo pokazuję Wam czasem jej wyroby. Tym razem jednak to nie tylko świece! Tym razem Hania tworzy także niezwykłą porcelanę! Czy nie jest piękna? Taka subtelna, taka kobieca!

Green Dragonfly Natural Candles – marka Hani – to symbol dbałości o szczegóły i piękno w swej czystej postaci. To dobro i uśmiech Hani.

Wiecie, że lubię się zachwycać 🙂 A jak się zachwycam, to i uwielbiam Wam te moje zachwyty przekazywać!

Zachwycajcie się więc i zajrzyjcie na stronę Green Dragonfly!


Moja mała Lilcia ma już półtora roczku i coraz więcej rzeczy umie i rozumie. Uwielbiam dostrzegać te drobne nowości na co dzień. Ten błysk zrozumienia w oczach. Tę potrzebę doświadczania!

Od niedawna stara się naśladować to, co mówią zwierzęta. Pierwszym, które opanowała jest sowa i jej huuuu huuuu! Teraz doszedł jeszcze konik, ale wcześniej gdzie tylko widziała sowę, wołała to swoje huuu huuu.

Skąd jej się to wzięło?

Sowy towarzyszą nam bowiem codziennie! Są naszymi małymi przyjaciółmi! Zerkają na nas z etykiet kosmetyków Sylveco dla dzieci! A te znamy od pierwszych chwil życia Lilci! Pomogły nam nie raz. Są razem z nami w wieczornych radosnych kąpielach i w przygotowywaniach do snu.

Sylveco dla dzieci jest też ze mną profesjonalnie, bo robiłam im niedawno kilka zdjęć produktowych! Część z nich tu załączam!

I niezmiennie – polecam! Znajdziecie je na stronie Sylveco!


A skoro już jesteśmy przy zdjęciach produktowych… mam ważne ogłoszenie!

Kochani, to już ostatni dzwonek, aby przygotować Waszą markę do Świąt!

Zapraszam serdecznie do współpracy! Świąteczne, kreatywne sesje produktowe, to coś, co szczególnie lubię!

Zajrzyjcie więc koniecznie do mojego portfolio, a potem napiszcie mail na lilinatura@lilinatura.pl!


Portfolio znajdźcie na:

LiliCreative.pl


Facebook