Sesja kosmetyków Vianek

Od dawna nic tu Wam nie wrzucałam z oczywistych powodów. Chciałam pozostawić przestrzeń naszego onlinowego świata sprawom znacznie ważniejszym. Z resztą, jak nas wszystkich, i mnie wypełniała rozpacz, przerażenie, współczucie i niedowierzanie. Ostatni wpis z relacją z naszego krótkiego wypadu do Barcelony już teraz wydaje mi się jakby wyjęty ze snu. Z pięknego snu z czasów przed wojną…

Wciąż jednak pracowałam. Wciąż wprawdzie na pół gwizdka, bo moja mała Lilcia zajmuje mi większość czasu. Ale właśnie dzisiaj uznałam, że to już pora, aby zajrzeć do Waszych domów i pokazać Wam coś niecoś z moich ostatnich pracowych działań.

Będą to migawki, fragmenty sesji produktowej, kreatywnej kosmetyków Vianek, którą robiłam w styczniu i lutym. Marzec jest już pod znakiem całkowitej nowości, ale o tym niedługo!

Tymczasem – Vianek! Marka dobrze nam znana, jak sądzę. Młodsza siostra Sylveco, z szeroką gamą naturalnych produktów do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy. Zdobiona przepięknymi zalipiańskimi wzorami, które chciałam uwypuklić i zaakcentować.

Wszystkie produkty marki Vianek znajdziecie na stronie Sylveco.pl


Załączam Wam tutaj część zdjęć i zapraszam nieustannie do mojego portfolio (tak wiem, będę je aktualizować, jestem z tym strasznie do tyłu…) – www.LiliCreative.pl :*


Facebook