Wnętrzarskie nowości z sieciówek – Zara, H&M, Ikea

Wcale nie musicie przekopywać się już przez cały Internet, nie musicie też sami przeglądać wszystkich wnętrzarskich nowości z największych sieciówek! Wyszukałam Wam bowiem najciekawsze perełki z nowych kolekcji Zara Home, H&M Home i Ikea!

Ciężko nie zwrócić uwagi na to, że wszystkie trzy marki mają swoje nowe kampanie osadzone w bardzo podobnej stylistyce. Mam wrażenie, że wszystkie one przenoszą nas do małej, tradycyjnej, rustykalnej wręcz, a przy tym pełnej słońca i ciepła chatki, gdzieś na południu Europy, być może we Francji, może w Toskanii, w pobliżu Morza Śródziemnego. Jest naturalnie, bardzo organicznie, surowo wręcz, nieregularnie i niezwykle botanicznie. Są roślinne ryciny, są zwierzęta żywcem wyjęte ze starych ksiąg, jest len i bawełna, jest drewno i glina. Nie ma oczywistości, są naturalne struktury, bruzdy i niedociągnięcia. Wracają brązy, beże, zgaszone zielenie, żółcie i te barwy, które tworzy słońce przemieszczające się powoli po wnętrzu.

Muszę więc stwierdzić, że wszystko to jest marzeniem, snem o sielskich śródziemnomorskich wakacjach, do których, jak wierzę, każdy mniej lub bardziej świadomie tęskni.

Ja, w każdym razie, tęsknie nieustannie.

Najbardziej spodobały mi się zdjęcia nowej kolekcji Zara. Pełne są właśnie tego południowego czaru i słońca, które opisałam powyżej.

Sami oceńcie!


ZARA HOME


Całą kolekcję znajdziecie na stronie Zara Home.
H&M HOME


Całość znajdziecie na stronie H&M Home.
IKEA


Wszystko oczywiście na stronie IKEA!


Facebook