Z tęsknoty za latem + EKOCUDA

Pomimo całego tego oswajania jesieni… Pomimo hektolitrów zupy dyniowej, pomimo śliwek, orzechów włoskich, takich co to skórkę z nich trzeba ściągać, pomimo wrzosów i chryzantem, drzew zażółconych i zaczerwienionych i ciepłego słońca, które prześwituje przez te barwne liście… Pomimo tego wszystkiego, przychodzą czasem te momenty sentymentalne…

Nachodzi nostalgia za latem i całą tą jego bujną wspaniałością, lekkością i beztroską.

Zabieram Was dziś zatem do lata! A może tylko inspiruję Was do mniejszych wypadów. Gdzieś daleko, gdzie rzeczywistość nie dosięga, gdzie życie płynie inaczej. Nawet jeśli tylko przez 3 dni!

Ja mykam już za tydzień, a Wy?  1. Piękna grafika Waterfront od Hello Birdie / Etsy
  2. Jedwabna apaszka Medusa / Ora Studio
  3. Aby odlecieć do ciepłych krajów tak, jak one – walizka na kółkach z nadrukiem w bociany / Parfois
  4. Kapelusz Biscuit Bolero – panama z zamszowym rudym paskiem, złotym nitem i wytłoczonym złotym logo, z naturalnej ekwadorskiej słomy / PARIS+HENDZEL
  5. Casa Olivi – niezwykłe miejsce, na które natknęłam się jakiś czas temu w internecie, i które śledzę sobie w social mediach od tego czasu. Cudna willa w środkowych Włoszech, małe marzenie do spełnienia. Zobaczcie więcej na Casa Olivi
  6. Przepiękne kimono Kefalonia / BIZUU – Showroom
  7. Rushing Sea Waves Plakat / Desenio
  8. Lekki pled z chwostem / Mia home passion – Pakamera
  9. Porcelanowy półmisek w papugi / H&M Home
  10. Piękna grafika Slay od Chloe Joyce Design / Etsy


I jeszcze ważne ogłoszenie! Zbliżają się jesienne edycje Targów Kosmetyków Naturalnych EKOCUDA!

Poniżej informacja prasowa od twórców targów.

JESIENNE EKOCUDA

w  trosce o zdrowie i naturalne piękno

Żyć w zgodzie z naturą – taką filozofię wyznaje coraz więcej z nas. Znajduje ona odzwierciedlenie w naszych codziennych wyborach. Dotyczą one nie tylko tego, co jemy, ale też czym pielęgnujemy i upiększamy nasze ciało. Kosmetyki naturalne są motywem przewodnim zbliżających się wielkimi krokami jesiennych edycji targów Ekocuda – największej imprezy tego typu w kraju. Producenci polskich i zagranicznych marek spotkają się z miłośnikami kosmetyków naturalnych w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu.

Ekocuda to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Tylko podczas tych targów można w jednym miejscu zobaczyć, ale też powąchać i wypróbować na własnej skórze tak szeroką gamę kosmetyków naturalnych, organicznych oraz wegańskich.

Podczas imprezy można też liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci warsztatów (np. doskonalących technikę makijażu, oczywiście naturalnymi kosmetykami) oraz ciekawych wykładów. A wszystko to zupełnie bezpłatnie, ponieważ wstęp na targi od zawsze jest darmowy.

Trzy miasta, trzy topowe lokalizacje

Imprezy w ramach najbliższego jesiennego cyklu odbędą się kolejno w: Gdańsku (12 i 13 października), Warszawie (16 i 17 listopada) oraz Poznaniu (24 i 25 listopada). Podobnie jak kosmetyki prezentowane w trakcie tych dwudniowych, weekendowych spotkań, tak i miejsca, gdzie się one odbywają są wyjątkowe. Mieszkańców Gdańska i okolic organizatorzy Ekocudów zapraszają na imponujący rozmiarami Stadion Energa Gdańsk. Stołeczna edycja targów, której sponsorem jest marka Annabelle Minerals, odbędzie się w Centrum Praskie Koneser. Jeśli chodzi o Poznań, to tam Ekocuda na dwa dni zawładną nowoczesnymi wnętrzami centrum Concordia Design. Sponsorem tamtejszej edycji targów została marka Pixie Cosmetics.

Wszystkim zainteresowanym polecam śledzić Facebooka EKOCUDÓW!

2.03.19 Ekocuda_Gdansk_VOL.3 fot. Joanna Oleszek.
Facebook