5 marek najpiękniejszych tapet i fototapet

Całkiem niedawno zostałam ogromną wyznawczynią tapet i fototapet!

Weszłam bowiem, tylko troszkę, w ten świat i odkryłam prawdziwe cuda! Niezwykłe perełki, w których można się zakochać! I wierzcie mi, nie zdawałam sobie sprawy, że tapeta lub fototapeta może tak pięknie wyglądać. Część z tych najładniejszych pokazywałam Wam już we wpisie o przedpokoju – wpadajcie TUTAJ. I choć koncepcja się już oczywiście nieco zmieniła, tamte ananasy nadal tkwią w moim sercu!

Postanowiłam więc tym razem zaprezentować kilka marek, które najbardziej mnie urzekły. Podziwiajcie, odkrywajcie i przyklejajcie. Stwórzcie sobie niesamowite, oryginalne wnętrza!

I wiecie co?

W naszym przyszłym mieszkaniu pojawią się dwie z poniższych fototapet. Ciekawa jestem, oj bardzo ciekawa, efektu! Wszystko oczywiście dokładnie Wam pokażę!

A tymczasem zaczynamy od…

REBEL WALLS

To za tymi fototapetami aktualnie szaleję najbardziej. Są po prostu przepiękne. Te delikatne nieraz kreski, które łączą się w drzewa, krzewy czy dżungle tworzą wyjątkowy charakter wnętrza, nieco botaniczny, ale wciąż taki… subtelny. Widuję je co jakiś czas na zagranicznych blogach i każdorazowo się zachwycam.

Tapety kupuje się na wymiar, w pełni dopasowane do naszych potrzeb. Marka ma siedzibę w Szwecji, ale na szczęście jest też strona po polsku i bez problemu można zrobić zamówienie.

>>  Rebel Walls

 

 

DEKORNIK

Oj, jakże spodobały mi się nowe pomysły naszej polskiej marki, o której już Wam wielokrotnie pisałam – DEKORNIK. A dokładniej chodzi o całą kolekcję DEKORNIK kocha Kasię! Coś wspaniałego po pokojów wszystkich małych dziewczynek i chłopców. W kolekcji są i tapety i urocze naklejki. Oj, podbiją niejedno serce!

No czy nie urocze??

>> DEKORNIK

 

Kliknij poniżej, aby zobaczyć kolejne marki i ich tapety!

JIMMY CRICKET

Pozostajemy w podobnym klimacie i przechodzimy do skandynawskiej klasyki! Pewnie już gdzieś Wam mignęły w internecie piękne  tapety Jimmy Cricket? To jedne z tych, których nie da się przegapić. Są po prostu piękne! Każda mała dziewczynka będzie zachwycona!

> Nord Design

 

 

WONDERWALL

Tę markę poleciła mi koleżanka, która na co dzień pracuje przy wykończeniach mieszkań i często sięga po projekty Wonderwall. Cóż, nie dziwię się. Wszystkie są bardzo oryginalne i z pewnością ożywiają wnętrza. Mi najbardziej spodobała się wisteria – delikatne kwiaty lejące się z sufitu!

>> Wonderwall

 

 

WALL&DECO

I nasza ostatnia dzisiejsza marka. Bardzo nieoczywista i nieraz mocno zaskakująca. Polecam przejrzenie wszystkich dostępnych tapet i fototapet, potrafią być naprawdę niesamowite. Włoska marka szczyci się faktem oferowania tapet, którymi można dekorować elewacje i pomieszczanie bardzo wilgotne, jak baseny i łazienki. Jest ponoć tapetowym klasykiem.

>> Esencja Design

 

 

Facebook