5 x w klimacie wakacyjnym

Wszystko mi się tu ogromnie podoba! Ale od początku…

1. Niezwykle piękna kolekcja lalek i pasujących do nich sukienek MERRILEE LIDDIARD Summer Nostalgia. Jestem zachwycona pomysłem na sesję! Ile w niej wakacyjnej słodyczy i takiego prostego szczęści!

2. Jeśli planujecie letnie przyjęcie, to znalazłam coś idealnego! Zajrzyjcie do sklepiku Pan Talerzyk pełnego uroczych imprezowych akcesoriów. Moje ulubione to te właśnie złoto-różowe kubki i talerze razem z chmurkowymi serwetkami. Cudne!

3. Już jakiś czas temu natknęłam się na ten przepiękny obraz Melissy Loop i zakochałam się w nim. Wspaniała letnia noc, prawda? Chciałabym bardzo, aby kiedyś zawisł w moim domu…

4. Odkryłam całkowicie genialne kosze Mojżesza! Ręcznie robione, kolorowe kosze z pewnością sprawdzą się dla wszystkich maluszków podczas leniwego popołudnia w ogrodzie lub na plaży. Zajrzyjcie do The Young Folk Collective po więcej!

5. Na koniec doprawdy idealny zestaw ceramiki do przyjmowania wakacyjnych gości! Uwielbiam te kolory, te wzory, te połączenia. Bajka! Oczywiście z Anthropologie!

Facebook