Kobieco

(Zdjęcie / Photo Christine Clark)

Wczorajszy Dzień Kobiet wybuchł nam niemal masą pięknych, kobiecych wpisów, motywów, apeli i… kwiatów. Postanowiłam więc dodać i swoje trzy grosze. Przyznam, że bardzo długo myślę o temacie kobiecości w kontekście wpisu blogowego. Do teraz nie wiem jak go ugryźć. Zwłaszcza jako ktoś, kto całkiem niedawno przestał myśleć o sobie „dziewczyna”, a zaczął „kobieta”. Myślę, że do teraz nie czuję się pewnie z moją kobiecością, ale może wrócimy do tego innym razem.

Tymczasem, jak to kobieta, zajmę się podglądaniem. Ach, uwielbiam podglądać te wszystkie wyjątkowe, magiczne, kobiece światy. Inspirują mnie, uspokajają, wprawiają w dobry nastrój. Jak to dobrze, że mamy dzisiaj tak rozwinięte social media, które umożliwiają nam tak przyjemne i nikogo nie raniące podglądanie.

Mam więc i dla Was takie instagramowo-blogowe polecenia.

Do śledzenia, zachwycania się i wchodzenia w inny świat!

 

Mammamija

Blog mammamija.pl Instagram @mammamijablog

Podróże jak z marzeń, najpiękniejsze w świecie zdjęcia i rodzina w wielkim świecie. Uwielbiam podglądać te fotografie. I z całego serca podziwiam autorkę bloga. Jej prosty, minimalistyczny, tak piękny, subtelny i kobiecy styl.

 

 

Christine Clark

Strona christineclarkphoto.com / Instagram @christineclarkphoto

Jest taki niezwykły świat amerykańskiej fotografii ślubnej, kobiecej, jasnej, eterycznej wręcz. Jeśli dodamy do tego Hawaje, ocean, naturę… można się zapatrzeć! Bardzo polecam Instagram Christiny Clark – każde jedno zdjęcie jest niesamowite!

 

Marina Weishaupt

Profil na 500px / Instagram @marinaweishaupt

Mała zmiana klimatów. Jest tajemniczo, dziko, magicznie. Zakochałam się w atmosferze, jaką w swoich zdjęciach tworzy Marina. Chcę być tą kobietą, biegnącą przez las, oddychającą głęboko, spokojną, wędrującą.

 

Kelly Mindell

Blog Studio DIY / Instagram @studiodiy

Szalona, zwariowana, kalifornijska, kolorowa kobiecość! Każde zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy blogu wywołuje mój uśmiech. Kelly jest niesamowita, barwna i cudownie pomysłowa. Nic, tylko się zakochać!

 

Na koniec nieco… cytryn!

Czyli zapraszam Was do konkursu organizowanego ze sklepem Purelemons.com. Do wygrania fantastyczne, naturalne kosmetyki! Wpadajcie na Facebook!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

5 comments on Kobieco

 • Magdalena N.

  Przepiękne te zdjęcia, niesamowita natura i ten klimat. Przykro mi jak pomyślę, co my, ludzie wyprawiamy i jak wszystko się niszczy, cierpi… a nasza relacja z natura powinna wyglądać tak jak na tych zdjęciach.

 • LeBleuet

  Hah, za każdym razem jak tu wchodzę nie wiem jaka inspiracja tym razem mnie spotka 😀
  Rzeczywiście samo patrzenie na te zdjęcia działa relaksująco, zdjęcia Mariny (i Twój opis) zupełnie mnie urzekły 🙂

 • Justyna Wiśniewska

  Wszystkie te zdjęcia są piękne ale jak kiedyś przeczytałam ile z tych pięknych kont to fake i wcale nie są tak piękne to jakoś zniechęciło mnie do szukania inspiracji ;(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook