Wiosenne przyjemności!

Wiosna! Drodzy moi, wiosna! Nareszcie! Cały świat zdaje się nam sygnalizować nowy magiczny czas – najpierw zorza nad Polską, dzisiaj zaćmienie, jutro kalendarzowa wiosna i równonoc! Coś musi być na rzeczy! Dzisiaj więc skupimy się na wiosennych przyjemnościach – wybór subiektywny!

 

 

1. Wiosennie-obowiązkowy nowy numer Green Canoe! Do popołudniowej kawki, aby podładować baterie, zainspirować się i… zacząć działać! Zmienić coś w domu, stworzyć coś samemu, znaleźć coś pięknego w sieci!

2. Wraz z nadejściem wiosny mamy w Lili in the Garden nowe pudełeczka! Jestem nimi zachwycona! Całkowicie kobiece, kwiatowe i piękne! Idealne na prezent! Zapraszam do sprawienia sobie przyjemności – z kodem rabatowym „wiosna” macie 10% zniżki na naszą biżuterię do końca marca!

3. Ostatnio bardzo podobają mi się kolorowe kimona! Wiosną zamierzam więc nosić te kwiatowe! Tutaj Bershka.

4. Czy istnieje większa wiosenna przyjemność od zapachu kwitnących drzew? via Pinterest

5. Można też sprawić kwiatowa przyjemność komuś bliskiemu i wysłać mu nieco wiosny!  W tym celu wchodzimy na stronę kwiatowej królowej FloraQueen, wybieramy najpiękniejszy bukiet i wysyłamy komuś, kogo bardzo lubimy! Ot, bez okazji! Taka niespodzianka! (goździki, eustemy i róże to mój zdecydowany faworyt!!)

6. Na takich podkładkach Royal Botanic Gardens mogłabym codziennie zjadać obiad! Albo zawiesić je na ścianie 🙂

7. Moja miłość do talerzyków wszelakich wiosną jeszcze bardziej się objawia i żąda kwiatów! Czy ten talerz Katie Alice nie jest przepiękny?

8. A do tego jeden z moich ulubionych motywów – owady! Na kubku termicznym Royal Botanical Gardens, do popijania kawki podczas wiosennych spacerów lub w ogrodzie.

9. W takich momentach chciałoby się być w Warszawie! Magazyn Usta organizuje Święto Kwiatów 11 kwietnia! Jeśli więc jesteście ze stolicy, nie może Was zabraknąć, bo program brzmi wspaniale!

10. Kwiaty w oknie! Nie może ich wiosną zabraknąć! Od razu świat staje się piękniejszy! via Rebloggy

11. Najpiękniejszy wiosenny zapach – fiołków! Zamknięty w wodzie toaletowej Le Chatelard 1802. I można uwodzić!

12. Na koniec potężna dawka kwiatów w moich ulubionym naturalnym mazidle! Olej monoi kocham za wspaniały zapach kwiatów gardenii tahitańskiej zaklętej w oleju kokosowym! Jeśli jakimś cudem jeszcze nie mieliście okazji, wypróbujcie koniecznie! Tutaj z Avebio!

Jakie są Wasze wiosenne przyjemności? Jak umilacie sobie pierwsze dni wiosny?

Facebook