IN LOVE 05

Długi był ten powrót do rzeczywistości po Świętach, ale chyba w końcu się udało! Zapraszam na kolejny post z nowej serii IN LOVE!
1. Zaczynamy od Lili in the Garden i jednej z moich ulubionych serii – Fairy ze skrzydełkiem! Taki onyks czeka już na Was w sklepie. Wkrótce pojawią się kolejne nowości. Czekamy także na przepiękne kamienie z nowych kolekcji! A tymczasem wpadajcie na noworoczne wyprzedaże!! Zapraszam do śledzenia Lili na Facebooku!
2. Przyciągają mnie od jakiegoś czasu geometryczne wzory. W połączeniu z pastelami dają wspaniały efekt. Fajnie byłoby się do takiej poduchy przytulić! Ferm Living
3. To zdjęcie ma w sobie coś tak szalenie energetyzującego, że nie mogę od niego oderwać wzroku! via Pinterest
4. Najbardziej magiczne i malownicze zdjęcia grzybów autorstwa Martina Pfister. Do zakochania! Zobaczcie koniecznie na BoredPanda.
5. Chcę taką tapetę w przedpokoju! Team Hawaii w Photowall
6. Porcelana Kalva zawsze zachwyca. Jest fajnie jest bardzo fajne! Kalva
7. Niesamowita kopertówka z folii wypchanej wielobarwnymi piórami! KOPI w Pakamerze
8. Kolejna tapeta powyższego Team Hawaii i kolejne zakochanie! Gdybym taką miała w pokoju, to całość, nie powiem, wyszłaby spójnie! Cudo! Photowall
I na koniec dwie informacje! 
Po pierwsze, szykujemy z Edytą Zając kolejny warsztat! Tym razem w Warszawie, 21 lutego. Wkrótce podamy wszystkie szczegóły, ale szykujcie się już!!!
Po drugie, zapraszam do konkursu z Sylveco —>  na FB!

Facebook