Po-Weekendowe Cuda no91

Bo kto powiedział, że Po-Weekendowe Cuda muszą być w poniedziałek! Wtorek jest równie dobry! Choć… w sumie właśnie nastała nam środa… 😀 Zapraszam – dzisiaj kilka cudownych drobiazgów!

Już pisałam kiedyś, ale powtórzę – uwielbiam wszelkiej maści talerzyki, a już najbardziej talerzyki ze zwierzakami. Te tutaj idealnie wpasowują się w moje talerzowe uwielbienie! Powiesiłabym na ścianie! Autorstwa Yvonne Ellen (1).
Niesamowite… Zobaczcie koniecznie zdjęcia z lotu ptaka włoskiego wybrzeża okolic Rimini. Wygląda to zupełnie nierealnie i niezwykle plastycznie. Oj… długa droga do morza dla tych nieszczęśników, którzy mają swoją kolorową parasolkę na samym końcu 🙂 Autor Bernhard Lang, via Design Father (2).
Do zakochania! Ręcznie malowane poduszki ze śpiącymi zwierzętami! MosMea (3).
Przyznam bez bicia, że o Południowej Afryce myślę bardzo stereotypowo. A to złe myślenie jest! Pozwalają mi je zmienić m.in. takie odkrycia! Jak tam PIĘKNIE! Jaka cudowna chatka na końcu świata! Zobaczcie więcej na Miss Moss (4).
Już kiedyś pokazywałam Wam wspaniałe malunki River Luna (5). Odkryłam je ostatnio na nowo i na nowo się zauroczyłam! Uwielbiam te patyki!
Kolejny lis dzisiaj! Tym razem jako naklejka z Dekornika (6)!
Jakie to genialne i jakie proste! Zobaczcie koniecznie pomysły na aromatyzowaną (i piękną) wodę z  Artful Desperado (7) (dla LUVO’s Fresh Blog).
Widzieliście już wałki z mood for wood (8)? Ten gwiazdkowy jest magiczny! I na co dzień i na święta!
Bo polska tradycja może zachwycić i na Zachodzie! Trzeba kiedyś zrobić podobne pajączki! Ten z Honestly WTF (9) bardzo mi się podoba!
Facebook