Konkurs: Wygraj lilinaturalną torbę pełną niespodzianek!

Mam dzisiaj dla Was coś specjalnego!!! Bardzo kobiecą, bardzo lilinaturalną, bardzo praktyczną i ekologiczną torbę na zakupy i na co dzień. Z lili kwiatami! A w środku moc niespodzianek!

Niespodzianki pozostaną niespodziankami! Bo niespodzianki cieszą zupełnie inaczej! Ciekawi jesteście co tam znajdziemy? Podpowiem tylko, że będzie bardzo naturalnie i…
…coś do rąk…
    ….i coś do wody…
      …i coś pachnącego…
         …i coś tłuściutkiego…
            …i jeszcze inne cosie!
Jeśli chcielibyście wygrać lilinaturalną torbę, proszę Was tym razem tylko o
  • udostępnienie tej informacji albo na Waszym blogu (w postaci podlinkowanego banerka)
  • albo na Facebooku (nawet przyjaciółki, siostry czy mamy – poprzez udostępnienie publiczne posta konkursowego z profilu Lili – TUTAJ). 
  • w komentarzu pod tym postem pozostawcie swój uśmiech i informację o tym, gdzie udostępniliście konkursową notkę (najlepiej w postaci linka)..
Na Wasze zgłoszenia czekam do niedzieli 8 września 2013 do północy. Spośród wszystkich osób, które pozostawią powyższe komentarze, wylosuję tą, do której powędruje torba. Zwycięzcę ogłoszę na blogu do 11 września 2013.
Na zgłoszenie zwycięzcy z adresem do wysyłki będę czekała 10 dni od ogłoszenia wyników. Wysyłka jedynie na terenie Polski. W konkursie można wziąć udział tylko raz.
Zapraszam!!!!
Facebook