Lili Misz-Masz no2

Kochani, zebrało się kilka rzeczy o których chciałabym Wam donieść luz z którymi chciałabym się z Wami podzielić. A zaczniemy od ogłoszenia osoby, która przygarnie cudownie pachnący olejek Arabska Noc…

W losowaniu szczęście tym razem miała…

manita manitowisko

Poproszę o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl. I polecam wykonanie olejku w domu – przepis oczywiście TUTAJ!
Ach… i jeszcze jedno…

A dalej w misz-maszu…
1. Staję się orędowniczką i rozgłaszam wszem i wobec, że cały czas jestem pod wrażeniem dwóch rzeczy… hummusu od Amamamusi, który został zbyt szybko pożarty… wraz ze wspaniałym oryginalnym chlebkiem naan mojego męża (o którym więcej nieco później)…
2. …oraz porcelany od Kalvy! Tym z Was, którzy jeszcze nie widzieli na FB, prezentuję powyżej mój nowy wspaniały kubeczek! Bo wierzę, że w ładnym kubku kawa smakuje lepiej! I że tak rozpoczęty dzień faktycznie może być dobry!
3. Moja nowa miłość… serio… Od Avonu 🙂 Woda toaletowa Be Romantic! Brzmi słodko, co? Kosztuje to to 20zł i pachnie cudownie! Nie mogę się nawąchać. Taki zapach ma lato…
4. Do polecenia! OMIA Olejek do włosów z Arganem. Jak Wam się podoba olejowanie włosów? Ja się dopiero przekonuję 🙂
5. Pamiętacie Kochani o polecaniu?? Jeśli nie, to zerknijcie na pasek boczny. Znajdziecie tam specjalny formularz do wpisywania adresów inspirujących miejsc w sieci. Postaram się wykorzystywać te informacje w moich postach na blogu i na facebooku!
6. Czytaliście już Kukbuk? Świetny magazyn na lato, na plażę i na popołudnie w ogrodzie. Mnóstwo jedzenia, ciekawe historie i świetne zdjęcia. Duuużo stron. Ciekawych stron, więc warto!
7. We wrześniu w Krakowie odbędą się dwa ciekawe wydarzenia określane jako… BAM! Coś dla blogujących wszystkich i dla blogujących mam. W planie szkolenia i networking. Już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że poznam tam wiele z Was! Szczegóły TUTAJ!
Na koniec przesyłam Wam piosenkę, którą przesłuchałam dzisiaj kilkanaście razy! Całkowicie optymistyczną i wakacyjną! Może słyszeliście już Nieodkryty Ląd Marty Podulki????

Facebook