W roli głównej: I Provenzali Płyn do higieny intymnej z masłem Karite

Tym razem bardzo nieśmiało… bo i temat taki dyskretny… ale jednak… przedstawia Wam się Płyn do higieny intymnej z masłem Karite od I Provenzali!

Jak ważna jest odpowiednia higiena intymna chyba nie muszę pisać. A co to znaczy odpowiednia? Dla mnie to super bezpieczne i delikatne preparaty, bez szkodliwych detergentów. To prawidłowy kwaśny odczyn. To ekstrakty roślinne, które łagodzą i pielęgnują. I kwas mlekowy, który pomaga w utrzymaniu właściwego pH oraz zapobiega podrażnieniom.
Dlatego cieszę się, że trafiłam na ten płyn włoskiej marki I Provenzali. Jestem z niego w pełni zadowolona. Podoba mi się konsystencja, zapach i skład. To, że dodano masełko shea-karite oraz ekstrakty z nagietka, dziurawca i kocanki. Płyn jest wydajny i bardzo delikatny.
Muszę też zwrócić uwagę na opakowanie z bardzo praktyczną pompką. I stwierdzam, że taka właśnie pompka jest chyba najwygodniejsza w użyciu przy tego typu preparatach. Od razu dozuje odpowiednią ilość i nie trzeba brać do ręki całej buteleczki. Cena płynu nie odstrasza, zważywszy na poniższe gwarancje producenta…

Intymnie więc i po cichutku płyn bardzo polecam 🙂
Znajdziecie go TUTAJ.

Facebook