Po-Weekendowe Cuda no24

Dzisiaj wiosennie:)

Wiosenny obiad? Już niedługo będziecie mogli przygotować obręcze do serwetek z kwitnących gałązek drzew owocowych (1)! Prezentują się wspaniale, elegancko i optymistycznie!
Czyż ten stołeczek i lampka nie są świetne (2 i 2)! Z pomysłem i humorem! Do pięknego wnętrza z odrobiną natury i romantyzmu. Szkoda tylko, że takie drogie…
Trzeba zacząć myśleć o balkonowych i za-oknowych miejskich rabatkach! Co powiecie na taką – z mchem i sukulentami (3)?  Musi tylko mieć dosyć sucho, ale wygląda cudnie!
Uroczy pomysł na oryginalną ścienną dekorację – piórka ze złotymi końcami (4). Do wykonania przez każdego! Tylko piórka trzeba znaleźć….
Bardzo podoba mi się pomysł na ekspozycję drukowanych zdjęć w sklepie internetowym (5). Swoją drogą, że kupiłabym nawet tę z trzymającą panią w tle:)
Marzy mi się truskawkowe ciasto i bukiet prosto z łąki… (6)!
Cudo zaiste… Mosty dla stóp czyli oryginalny pomysł na buty (7)…. Autorstwa Marli Marchant. Jak Wam się podobają?
Be Always Blooming! Bądź zawsze rozkwitająca! (8)

Na koniec zachęcam Was Kochani ponownie do przesyłania propozycji do I Wiosennego Lili Plebiscytu na najlepsze kosmetyki naturalne! Dostałam już baardzo dużo maili, ale im więcej tym lepiej – tym lepszy będę miała wgląd w Wasze preferencje i w sam rynek!
Wpadajcie po szczegóły TUTAJ!

Marla Marchant

Facebook