Lemoniada

Kochani,

Katastrofa niemalże się stała… Niebacznie usunęłam na Picassa Web jeden folder ze zdjęciami… Okazało się, że są to zdjęcia z bloggera, któreś jakimś cudem zapisują się właśnie na picassie…. i teraz połowa zdjęć z bloga się nie wyświetla… I z tego co wiem to już się ich nie da przywrócić… Czy ktoś z Was miał już podobną sytuację i udało się jakoś bloga uratować? Będę przywracać co mam, ale wielu zdjęć niestety już nie posiadam… Strasznie szkoda 🙁
A tymczasem może macie ochotę na małą lemoniadę? Przedstawiam Wam małe wspomnienie upalnej soboty z gościnnym występem mydełka Soapylove, które też stało się inspiracją do posta! Na zdjęciach cudownie orzeźwiająca lemoniada z owocowymi mieszadełkami!
Chyba nie muszę przypominać nikomu jak zrobić lemoniadę, ale tak na wszelki wypadek… przygotujcie:
  • litr wody
  • 3-4 cytryny
  • kilka łyżeczek cukru
  • owocowe mieszadełka – owoce nadziane na patyczki do szaszłyków

Cytryny wyciśnijcie do wody. Połówkę możecie pokroić i wrzucić do dzbanka. Całość dosładzacie do smaku i gotowe! Lemoniadę warto schłodzić przed podaniem lub dodać lodu. Polecam też różne wariacje na temat lemoniady – dodajcie nieco mięty, czerwonych porzeczek lub soków owocowych. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.
Na zdjęciach neonowy dzbanuszek i szklanki – zestaw słoneczny Termisil oraz nasza gwiazda – mydlane lody na patyku Lemonade!

Facebook