Z nowości…

Kochani,

Dzisiaj kilka słów o nowościach w Lili! Zacznę od nowych olejkowych cudeniek bułgarskiej marki Ikarov…


Moim typem stanowczo jest Dwufazowy Płyn do demakijażu! Czysta woda różana oraz olej jojoba świetnie ze sobą współgrają. Łagodnie oczyszczają twarz, pozostawiając ją jednocześnie nawilżoną i wypielęgnowaną! Marka Ikarov ma w swojej ofercie także ciekawe olejki z serii Anti Aging do różnych typów skóry – na zdjęciu jest ten do wrażliwej. Polecam także Olejek Odżywczo-Wzmacniający do Włosów „Rosemary” oraz Olejek wzmacniający paznokcie. Wszystko znajdziecie TUTAJ.
Kolejna nowość to zaiste ciekawostka:) Jest to Repigmentacja Włosów marki Sante Verte. Czy ktoś już z Was słyszał? Wprowadziłam ten specyfik do sklepu skuszona pozytywnymi opiniami, ale przyznam, że nie wypróbowałam sama. Chętnie zatem zapoznam się z Waszymi opiniami. A co to jest dokładnie? Repigmentacja włosów powoduje gromadzenie u podstawy włosa naturalnie występującego w organizmie pigmentu – melaniny. W ten sposób przywraca własny kolor włosów podobny do tego sprzed siwizny! Ot, takie cudo!
Chyba Wam też nie wspominałam o nowych kosmetykach dla dzieci marki BIO2YOU Otóż, można je dostać w dwóch kategoriach – BABY dla maluszków do lat 3 oraz JUNIOR dla starszych dzieci. Oj, kuszą mocą rokitnika i naturalnych składników. Moja Róża będzie teraz testować Kremik Ochronny na zimę i lato, to dam Wam znać, jakie mamy wrażenia. Ciekawym produktem jest też Organiczny Tonik do włosów dla dzieci z rokitnikiem, ułatwiający rozczesywanie. Wszystkie te cuda znajdziecie TUTAJ
Aha, a w sklepie do jutra, do Walentynek, marka BIO2YOU dostępna jest w specjalnej promocji:) Wszystko -20%:) Nic tylko, zakochać się w rokitniku!
Facebook