Nowe w portfolio: Izabela Apanowicz

Spieszę dzisiaj pokazać Wam efekty mojej niedawnej pracy dla pewnej wspaniałej kobiety. Przygotowałam dla niej identyfikację wizualną jej marki osobistej, zaczęłam też już organizację i tworzenie treści na jej nowe social media.

Poznajcie Izabelę Apanowicz!Iza nie tylko jest wspaniałą, pełną ciepła kobietą, jest też świetną profesjonalistką. Zajmuje się kosmetologią holistyczną, prowadzi szkolenia i konsultacje nie tylko indywidualne, ale także opracowuje programy dla salonów urody i obiektów SPA. Jest kosmetologiem z 20-letnim stażem, prowadzi swój własny Salon Urody Isabell, jest ambasadorem zdrowego stylu życia marki Forever, szkoleniowcem, wykładowcą i organizatorem niezliczonych spotkań dla kobiet.

Zachęcam do zajrzenia na jej profile, które właśnie uruchamiamy – na Facebooku i Instagramie!Dla Izy wybrałyśmy kolory, które od dawna ją określają i z którymi czuje się najlepiej. A że jest ona duszą, w której kolory te się przeplatają i trwają intensywnie, postawiłam na takie właśnie kolorowe plamki. Do nich dodałam delikatne, narysowane jakby ołówkiem elementy roślinne, tworzące nastrój kobiecości i naturalności – czyli to, co również charakteryzuje działalność Izy.

Wszystkie elementy graficzne można dowolnie ustawiać, bawić się nimi, dopasowywać je do potrzeb. Wśród nich dominuje jednak wyraźne, proste i czytelne logo, które odzwierciedla profesjonalną stronę poczynań Izy.Wśród projektów stworzonych dla Izy znalazły się zatem i logo, wzory czy barwy, ale też elementy dodatkowe – znaki graficzne, podpis bazowany na podpisie odręcznym Izy, znaki w typie pieczątek – wszystko do dowolnego użycia w różnego typu grafikach i wydrukach.

Wszystkie te elementy znalazły się na wizytówkach, na „recepcie piękna” czyli rodzaju papieru firmowego, na grafikach do social mediów, jak zdjęcia profilowe, zdjęcie w tle, formatki na Instagram, okładki Instastory itp.Na koniec zapraszam do mojego portfolio

>> LILI CREATIVE <<

Facebook