Po-Weekendowe Cuda no12

Nasze coponiedziałkowe cuda rozpocznę tym razem od ogłoszenia osoby, do której powędruje zestaw kosmetyków z małego, piątkowego rozdania – krem do rąk BeSave, balsam do ust Soapylove i musująca babeczka kąpielowa. Tym razem losował szanowny mąż mój. Na jego barki spadł więc ciężar odpowiedzialności i… tadam tadam… zestaw przygarnie: Foster Marine! Gratuluję i proszę o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl. Wkrótce znowu coś wymyślimy:)

Czyż te niezwykłe małe duchy (1) nie są urzekające? Bardzo chętnie ugościłabym je u siebie w domu. Zaopiekowały by się te dobre duszki półkami wszelakimi.
Natknęłam się niedawno na zdjęcia modowe, opatrzone delikatnymi ołówkowymi rysunkami (2). Bardzo mi się to spodobało! Z Paranaiv.
Zabawne i oryginalne bluzy z  Mr. Gugu & Miss Go (3) przykuwają uwagę:) Nosilibyście takie? Ja chętnie!
Urocze Mikrobobki (4) szykują się powoli na mój telefon. Pochodzą z nowo odkrytej stronki Wylęgarnia Pojedynczych Egzemplarzy.
Na koniec mam dla Was klimatyczne, chłodne, przeszywające do szpiku obrazki violetdart (5). Pomimo ich niezwykłego zimnego charakteru, uważam, że są piękne.

Facebook