W roli głównej – czary mary od Ecozone

Kochani,

Dawno nic kosmetycznego nie zrobiłam… nie licząc cotygodniowych warsztatów. Obiecuję się poprawić i coś wkrótce stworzyć! Tymczasem z serii „w roli głównej” – czary mary od Ecozone!

(Zdjęcie marnej jakości, ale cudem przywrócone)
Zacznę od małej historii z życia wziętej. Razu pewnego doszłam do wniosku, że łazienka potrzebuje już dokładnych porządków. Pech chciał, że trafiło na wyjątkowo leniwy dzień. Może ciśnienie było niskie, może zły czas w miesiącu, a może po prostu potrzebowałam raczej wyciszenia niż aktywności. W każdym razie wybitnie nie chciało mi się sprzątać! Aby się zmobilizować i łazienkę wymyć na pewno postanowiłam wypróbować nowy (dla mnie) płyn od Ecozone. Wiadomo – jak już spryskasz sanitariaty to po prostu trzeba już skończyć i je umyć:) I spryskałam tym środkiem wszystkie baterie, odpływy i miejsca podatne na kamień. Po czym wyszłam z łazienki zapominając w mgnieniu oka o niej. 
Gdy już pamięć mi powróciła, weszłam do mego przybytku długich musujących kąpieli i oniemiałam. Wszystko co było spryskane po prostu lśniło czystością! Serio! Lśniło! Nie wymagało nawet przecierania ściereczką! Ależ się ucieszyłam! Aż zrezygnowałam z mycia reszty (do następnego dnia jedynie…). I tak rozpoczęła się moja przyjaźń ze środkiem do czyszczenia łazienek o osadu kamiennego Ecozone.

I Wam bardzo go polecam. Na aktywne i leniwe dni. Na co dzień.  Dobrze się u mnie też sprawdza środek do czyszczenia toalet, kule piorące oraz wybielacz. Warto wypróbować, bo ekologicznie nie znaczy mniej skutecznie!

10 comments on W roli głównej – czary mary od Ecozone

 • ela

  O kurczę tu naprawdę czary mary muszę tutaj zaglądać częściej,same nowości.piękne opisy superowo tutaj!

 • Ania

  Ciekawi mnie ten płyn. Ja robię z octu winnego, sody, olejku eterycznego i wody i póki co on się sprawdza najlepiej.

  • lilinatura (author)

   a tak tak – też super:) Ale dla leniwych gotowe najlepsze:)

  • Ania

   Dla leniwych? A tam, ja niby leniwcem nie jestem, ale tez wolę czasem "gotowce" 😉

 • ewel

  Pani Adriano! A czy można czyścić tym cudem płytki z prawdziwego kamienia? osadził mi się na nich brzydki kamień z wody a niestety środki dostępne w zwykłych sklepach uszkadzają też płytkę.

  • lilinatura (author)

   Wiesz co, przyznam, że nie wiem… Na opakowaniu jest napisane, że do baterii, płytek itp. O kamieniu ani słowa, więc nie chciałabym Cię w błąd wprowadzać…

 • naturalozakupoholiczka

  ooo, dopisuję do listy zakupów. a wiadomo kiedy pokaże się zapas do kul ekozone? bo z niecierpliwością czekam, teraz nawet żałuję, że od razu nie wzięłam kul na 1000 prań, miałabym dłużej z głowy

  • lilinatura (author)

   Już zapas do nas jedzie:) W tygodniu powinien być! Zapraszam:)

  • naturalozakupoholiczka

   ojej, dziękuję :* strasznie szybko 😉 marzec miał być miesiącem bez zakupów kosmetycznych, więc albo zaopatrzę się tylko w ekozone, albo poczekam do 1.04. Ale na pewno kupię, bo pustawe się robią moje kule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook