Konkurs: Cudowne lato z Alphanova Sun

Kochani, jako że przeciwsłoneczna seria Alphanova przypadła mi bardzo do gustu, zdecydowaliśmy razem z jej dystrybutorem Eco&More zorganizować dla Was przedwakacyjny słoneczny konkurs! Zapraszam zatem do udziału, bo przed słonkiem trzeba się chronić, a warto zrobić to w bezpieczny i naturalny sposób!

Słoneczne-przeciwsłoneczne nagrody to…

I miejsce
+
II miejsce
 dowolnie wybrany produkt z serii Alphanova Sun
III  miejsce 
dowolnie wybrany produkt z serii Alphanova Sun

A do wyboru moi drodzy macie:
Alphanova Bio Krem – Przeciwsłoneczny, filtr 50
Alphanova Bio Spray – Przeciwsłoneczny, filtr 30
Alphanova Bio Spray – Przeciwsłoneczny, filtr 30 dla dzieci
Alphanova Bio Spray Przeciwsłoneczny, filtr 15
Alphanova Sun Bio Kojący Żel po Opalaniu z Aloesem w Spray`u

Więcej o kosmetykach Alphanova przeczytacie na www.DomBezAlergii.com lub na ekomaluch.pl

Aby wziąć udział w konkursie należy

  • w formularzu na końcu tego posta zdradzić nam swoje plany wakacyjne, marzenia, postanowienia. Dosłownie w kilku zdaniach opisać, co zamierzacie w to lato robić, zwiedzić, nauczyć się, itp.
  • udostępnić informację o konkursie na Facebooku (poprzez publiczne udostępnienie zdjęcia konkursowego lub linku do konkursu – fan page Lili znajdziecie TUTAJ) albo na swoim blogu (zamieszczając podlinkowany banerek).

Jeśli nie macie swojego profilu na Facebooku, udostępnijcie przez profil koleżanki:)
Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wybiorę trzy odpowiedzi na konkursowe pytanie. Te, które wydadzą mi się najciekawsze (w kolejności – I, II i III miejsce). I nie chodzi tu o ogromne plany zdobywania i okrążania świata, ale o Wasze nastawienie i pomysłowość. Wyjazd do babci na wieś może być równie atrakcyjny co wakacje na Malediwach 🙂
Na Wasze zgłoszenia czekam do końca czerwca 2013. Wyniki zostaną ogłoszone w Lili do 3 lipca 2013. Zwycięskie odpowiedzi zostaną opublikowane.
W konkursie można wziąć udział tylko raz. Na adresy do wysyłki nagród będę czekała tydzień od ogłoszenia wyników. Wysyłka jedynie na terenie Polski. Wysyła fundator i dystrybutor marki – Eco&More.
Zapraszam Was serdeczne do konkursu i odsyłam na stronę Eco&More!

Facebook