Po-Weekendowe Cuda no4

Na początek mam dla Was wyniki konkursu „Lubię z Lili”!. Bardzo dziękuję za wszystkie inspirujące wpisy. Dzięki Wam poznałam kilka naprawdę wartych poznania stron. 

Najbardziej jednak spodobał mi się komentarz xkeylimex. Do Ciebie wędruje Zestaw 1.

Zestaw 2 wylosowałam spośród zgłoszeń pod dwoma konkursowymi postami. Wylosowała go Smykusmyk!!! Serdecznie gratuluję i proszę o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl!

Czas na czwartą odsłonę cyklu Po-Weekendowego!

Na pierwszy zdjęciu mam dla Was pomysł na urozmaicenie przyjęć zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – foremki do wyrobu lizaków w kształcie wąsów (1)! Wyobrażacie sobie biegające dzieci przykładające takie czekoladowe wąsy do twarzy! Każdemu się spodobają:)

Skarpety w pieski bardzo mi się spodobały (2)… jak zobaczycie podobne w Polsce, dajcie znać! Ale jeszcze bardziej spodobały mi się te przepiękne porcelanowe dyfuzorki do perfum (3). PRZEPIĘKNE, powtarzam:)
Zbliża się małymi kroczkami nowy rok, a w raz z nim zapotrzebowanie na nowe kalendarze. Co powiecie na takie zwierzaczkowe (4)? Dla mnie bomba!
Mam też coś z rękodzieła… Takie piękne kamee-kaboszony (5) znalazłam niedawno w moim ulubionym sklepiku Beads.pl. Polecam też piękne taśmy z wzorem koronek z Brocante (6).
Na koniec, świetny pomysł na kieliszki, który zamierzam perfidnie ukraść (7). Tylko, że moje nóżki kieliszków pomaluję na kolor złoty! Mąż mój kochany już farbę kupił. Jak znajdę chwilę czasu to poczaruję, a efekty z pewnością Wam pokażę. A ten pomysł pochodzi z Boulevard Pink.
Facebook