Lili Katalog Prezentów – Zestawy od BIO2YOU

Kochani,

Tym razem przedstawiam Wam świąteczne cudnie-rokitnikowe zestawy BIO2YOU!


1. BIO2YOU ZESTAW OCZYSZCZAJĄCY

Ten wspaniały zestaw oczyszczający BIO2YOU składa się z dwóch produktów organicznych do oczyszczania skóry i demakijażu i jest przeznaczony do cery w każdym wieku: organicznego mleczka oczyszczającego do twarzy (100 ml) i organicznego toniku (100 ml).
Cena: 169zł
Zestaw regeneracyjny BIO2YOU składa się z dwóch produktów intensywnie nawilżających i regenerujących skórę. Szczególnie rekomendowany do wspomagania pielęgnacji przesuszonej, zmęczonej i pozbawionej blasku cery w okresie jesienno-zimowym. W zestawie: organiczna maseczka intensywnie nawilżająco-rozświetlająca z rokitnikiem i kwasem hialuronowym (50 ml) i organiczne serum Omega 3-6, Antydepresant skóry (15 ml).

Cena:199zł

Zestaw pielęgnacyjny BIO2YOU składa się z dwóch cudnych kremów organicznych: organicznego kremu odżywczego z rokitnikiem i panthenolem (50 ml) i organicznego kremu pod oczy (100 ml).
Cena 199zł

Ten wspaniały zestaw przeciwzmarszczkowy BIO2YOU składa się z dwóch produktów działających wyjątkowo skutecznie przeciw starzeniu się skóry i jest przeznaczony do pielęgnacji cery kobiecej i męskiej po 35 roku życia. W skład zestawu wchodzą: organiczny krem przeciwzmarszczkowy z rokitnikiem, kwasem hialuronowym i argireliną (50 ml) i organiczne serum przeciwzmarszczkowe (15 ml).
Cena: 199zł

Szyszeczki pochodzą z http://www.publicdomainpictures.net

Facebook