Zauroczona: Lamps & Co.

Ja bardzo przepraszam, ale jak tylko zobaczę coś tak cudnego, to ja muszę to Wam pokazać! Bo ja bardzo lubię młode kreatywne kobietki, które mają wspaniałe pomysły i wypełniają tą naszą krajową szarą jeszcze rzeczywistość odrobiną koloru. I to jaką! Rozjaśniającą każde wnętrze! Dziewczyny, które założyły Lamps & Co. stworzyły całą serię niesamowitych, przepięknych lamp – do dzieci i dla mamuś. I nie tylko – są też piękne narzuty, pufy i poduszki. A wszystko jest takie… zachodnie… I cudowne! Jestem pod całkowitym zauroczeniem. A kiedy w końcu dorobimy się jakiegoś własnego kąta z pewnością taką lampkę i pościel Róży sprawię!
Chciałabym Wam jeszcze zacytować fragment tekstu ze strony Lamps & Co., bo doskonale odzwierciedla to o czym wyżej pisałam:
Lamps & Company to nowa marka na polskim rynku, która powstała z tęsknoty za kolorami, barwami i radosnym designem dla dzieci. Jako młode mamy urządzając pokoje dla swoich Pociech doświadczyłyśmy, jak trudno jest znaleźć ciekawe i dobre jakościowo oświetlenie do pokoju dziecięcego, a także dodatki, które będą stanowiły spójną całość. Starając się wypełnić tę pustkę na rynku, postanowiłyśmy stworzyć piękne lampy o jakich zawsze marzyłyśmy – nowoczesne, ale klasyczne w formie, doskonałej jakości i o oryginalnym designie.

Przez wiele miesięcy starannie dopracowywałyśmy każdy szczegół, aby finalny produkt zachwycił oko Rodziców i Dzieci. Projektowałyśmy elementy składowe lamp, selekcjonowałyśmy i testowałyśmy różnorodne materiały, kolory i wzory abażurów. I tak oto dziś Wy Drodzy Rodzice i wasze Maluchy możecie zobaczyć efekt końcowy – lampy, które ozdobią każdy pokój.

Więcej – Lamps & Co.

Spójrzcie na te nóżki lamp! Cudne!

Facebook