Premiera sklepu Lili in the Garden – wygraj bon na zakupy!

Kochani, dzisiaj mamy dzień premiery! Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na naszą nową stronę! Dotychczas Lili in the Garden funkcjonowało jedynie na DaWandzie, Pakamerze i Decobazarze. Od dzisiaj oficjalnie zapraszam Was na www.LiliGarden.pl! Czeka tam na Was nasza cudowna biżuteria i jeszcze coś niecoś!

www.LiliGarden.pl

Ale to nie wszystko!

Muszę Wam jeszcze donieść, że w najbliższych dniach spodziewamy się wspaniałych nowości! 
Będą cuda rodem z gorących Indii z kolekcji Dream oraz piękne nowe kamienie! Tym razem zadbaliśmy o to, aby było więcej srebra, będą kamienne kolczyki, bardziej różnorodne rozmiary pierścionków, będą też… motyle! Nowości będziemy sukcesywnie wrzucali na stronę, więc zapraszam do śledzenia! 

Mam też dla Was dwie niespodzianki!

Kod rabatowy dla czytelników Lili 
na 10% zniżki w sklepie
ważny do końca listopada 2014, na hasło
lili-blog

oraz 
zapraszam do konkursu, 
w którym do wygrania jest bon na zakupy w sklepie
 o wartości 100zł!
 Jeśli weźmiecie udział w konkursie, jednocześnie pomożecie mi w promocji nowej strony! Będę Wam więc ogromnie wdzięczna!
A wystarczy:
  • Udostępnić powyższy baner na swoim blogu (podlinkowany do tego posta) lub publicznie na Facebooku (poprzez udostępnienie TEGO zdjęcia) i dać mi o tym znać w komentarzu!
  • Dla przyjemności zapraszam też do spacerku po sklepie – www.LiliGarden.ploraz do polubienia Lili in the Garden na Facebooku – TUTAJ! (tak, tak, to jest inny fanpage niż bloga) 🙂
Na Wasze zgłoszenia będę czekała do 15 sierpnia 2014, do północy. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosuję osobę, której przekażę mailowo kod rabatowy do sklepu, o wartości 100zł. Wyniki ogłoszę na blogu między 18 a 22.08.2014.  Nagrody nie można wymienić na pieniądze. Kod ważny będzie do końca września 2014. Na zgłoszenie zwycięzcy będę czekała 10 dni od ogłoszenia wyników.

Kody rabatowe należy wpisać w odpowiednim miejscu podczas składania zamówienia. W razie jakichkolwiek problemów, proszę o kontakt na lili@liligarden.pl.

Facebook