Afirmacje, czyli karteczki mówią do nas / do ściągnięcia!

Wiem jak to jest… Oj, bardzo dobrze wiem jak to jest, kiedy przychodzi zwątpienie. Niechęć, brak energii i wiary w siebie. Otchłań rozpaczy i niemoc. Czasem każdego nawiedza. Cóż… Ale nie wiem jak? Nie wiem czemu? Nie wiem w sumie nawet przy jakiej okazji, nawiedził mnie niedawno nowy pomysł do wypróbowania. Cała filozofia w zasadzie! 
Dzisiaj nastawiamy się na afirmacje! Dzisiaj mam dla Was karteczki, które mówią! Tak, tak! Wystarczy na nie spojrzeć, a one powiedzą Wam dokładnie to, czego potrzebujecie. I poprawią nastrój, i zmotywują, i dodadzą pewności siebie. Wydrukujcie je i powieście w widocznym miejscu. I spoglądajcie w wolnej chwili. I tej gorszej i tej lepszej. I potakujcie!

Nastawiamy się dzisiaj na afirmacje!

 za Wikipedią

Przygotowałam Wam pięć uniwersalnych karteczek afirmacyjnych, które mają za zadanie przemawiać do Was, kiedy tylko tego potrzebujecie. Wydrukujcie je i powieście w widocznym miejscu. Albo chociaż połóżcie na biurku. Nie wstydźcie się. Zaglądajcie na nie, kiedy tylko tego potrzebujecie. Wiem jednak, że najlepiej sprawdzają się, kiedy nasz wzrok pada na nie od niechcenia, przez przypadek. Dokładnie w tej chwili gorszej, kiedy tego najbardziej potrzebujecie!

Nowy sposób na pewność siebie, dobrą samoocenę i wspaniałe samopoczucie – do wypróbowania.! 

Przydadzą się?

Karteczki są gotowe do ściągnięcia i wydrukowania
————————TUTAJ —————————

Bardzo Wam polecam! Jeśli nie te teksty, wymyślcie własne, spiszcie lub wydrukujcie i trzymajcie w zasięgu wzroku. Powtarzajcie je sobie i uwierzcie w je!
Ja moje afirmacje już zaczęłam. I będę powtarzać w kółko! Co mi szkodzi?

Facebook